Anneler Günü Tarifi Yuvarlandı! • Buharlı Mutfak Tarifleri Eşantiyonları

Anneler Günü Tarifi Yuvarlandı!  • Buharlı Mutfak Tarifleri Eşantiyonları

Başka birinin bundan hoşlanabileceğini mi düşünüyorsun? Sevgiyi Paylaş!

Anneler Günü 2021 yaklaşıyor ve hayatınızdaki özel kadınları şımartmanız için en sevdiğimiz Anneler Günü tariflerinden bazılarını sizin için bir araya getirmek istedik! Kahvaltı ve brunch’tan ana yemeklere ve tabii ki tatlı tatlılara ve daha fazlasına kadar her şey yanınızda.

Masanızı gerçekten özel hale getirmek istiyorsanız, onurlandırdığınız kadınların sevimli fotoğraflarını bastırın ve masanın her yerine yerleştirin. Ardından biraz Bahar çiçeği getirin ve masanızı taze kesilmiş çiçeklerle hizalayın veya ekstra bir renk patlaması için daha tatlı yiyeceklerinize yenilebilir çiçekler ekleyin. Ve bunu kolaylaştırmak istiyorsanız, önceden yapılabilecek ve kolayca yeniden ısıtılabilecek tarifleri seçin.

Yemek, sevdiklerinize değer verdiğinizi göstermenin en iyi ve en kolay yoludur. Birine bu kadar neşe veya rahatlık getiren bir yemek veya yemek pişirmek, her gün yaptığım şeyler arasında en sevdiğim şeylerden biridir. Herkesin hayatınızdaki özel kadınları onurlandıran harika bir Anneler Günü geçirmesini dileriz.

Anneler Günü Brunch Tarifleri

Brunch’ı kim sevmez ki?! Mükemmel zamanlama ile günün mükemmel yemeği! Hem tatlı hem de tuzlu kategorisine girebilmesini ve en sevdiğiniz tariflerin sade, ancak göz alıcı, lezzetli bir şekilde yayılmasının her zaman kabul edilebilir olmasını seviyoruz. Hayatınızdaki herhangi bir kadını kutlamanın gerçekten mükemmel bir yolu!

Aşağıda, sizin de seveceğinizi bildiğim, tüm zamanların en sevdiğim brunch tariflerimden bazıları var!

Anneler Günü Ana Yemekleri

Beni Instagram’da takip ederseniz, lezzetli yemeklerimi ve SALT’ımı sevdiğimi bilirsiniz! Elbette tatlı yiyeceklerle yapabileceğiniz pek çok şey var, ancak tuzlu yiyecekler inanılmaz derecede çok yönlü. Bunlar bir dizi basit tariftir ve bazıları biraz daha karmaşıktır, ancak nefis bir öğle veya akşam yemeği için en sevdiğiniz yemekleri çeşitlendirebilirsiniz. Öyleyse, özel hanımınız için hazırlayabileceğiniz bir sürü lezzetli tarif fikri için kemerlerinizi bağlayın!

İşte son zamanlarda sevdiğim tariflerden bazıları!

Anneler Günü Tatlıları İçin Tatlı İkramları

İşin aslı şu ki, dürüst olmam gerekirse, pek tatlı düşkünlüğüm yok. Biliyorum biliyorum, çok garip ama ben TÜM YOLDA tuzlu bir kızım! Beni yanlış anlamayın, ara sıra tatlı bir şeyler yemeyi severim ama bu can attığım bir şey değil. Bununla birlikte, hayatımda büyük tatlı dişleri olan ve günün her saatinde güzel pişmiş şekerlemelere sahip olmayı SEVECEK pek çok özel kadın tanıyorum! Sıcak çay veya kahve ile servis yapın ve mutlu olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *