Cheese Board Öğle Yemeği Kutusu – Yemek Yapmadan Öğle Yemeği Fikri

Four cheese board lunch boxes lined up in a row

Aşçısız öğle yemeği kutusu serime devam ederken, bugün size The Cheese Board Lunch Box’ı getirdim! Bu, akşam yemeği için bir şarküteri tahtasını yemekten son derece mutlu olan herkese gidiyor. meze akşam yemeğine. 😉 Sadece dikkatli ol, bu öğle yemeği kutusu seni öğle yemeğinin yanında bir kadeh şarap içmeye teşvik edecek!

sebzeler nerede?

Biliyorum biliyorum. Genelde her öğünde sebze yiyen biriyim ama bence peynirli bir öğle yemeği kutusu yiyip gününüzü dengede tutmanız tamamen mümkün. Sebzeli Kahvaltı Karıştırmalarım gibi sebze ağırlıklı bir kahvaltı kasesi yemeyi deneyin ve tavada kızartma, çorba veya öğüne uygun salata gibi sebze ağırlıklı bir akşam yemeğini dahil ettiğinizden emin olun. Ya da hey, öğle yemeği için bu kutuya gitmek için her zaman bir yan salata hazırlayabilirsiniz. 🙂

Peynir Tahtası Öğle Yemeği Kutuma Başka Ne Ekleyebilirim?

Tüm bu pişirme gerektirmeyen öğle yemeği kutusu fikirlerinde olduğu gibi, bu Peynir Tahtası Öğle Yemeği Kutusu çok esnektir! Kutuma koyduğum malzemelerle birlikte veya bunların yerine ekleyebileceğiniz diğer öğeler:

 • turşu
 • üzüm
 • elma dilimleri
 • En sevdiğiniz reçelden küçük bir kap
 • Küçük bir kavanoz reçel
 • Küçük bir kutu pesto
 • zeytin
 • Badem
 • Kurutulmuş kiraz veya kızılcık
 • dilimlenmiş biber

Diğer et seçenekleri

Peynir tabağı öğle yemeği kutumda salam kullandım ama çok fazla bununla seçenekler. Prosciutto, capicola, soppressata gibi diğer tütsülenmiş etleri kullanabilirsiniz. Bunların hepsi çok süslüyse veya bulması çok zorsa, normal şarküteri eti bu kutuda bir o kadar harika! Sunumu ekstra güzel yapmak için dilimleri küçük “purolar” haline getirin ve yine de ekstra özel bir öğle yemeği yiyormuş gibi hissedeceksiniz.

Tazelik için krakerleri sarın

Krakerlerinizi güzel ve kıtır kıtır tutmak için, muhtemelen diğer malzemelerin nemini dışarıda tutmak için krakerleri ekstra katlanır bir sandviç torbasına veya mumlu kağıda sarmak isteyeceksiniz. Bunu yapmadım (çünkü tembelim) ve krakerlerim biraz yumuşadı, ancak sonraki dört gün boyunca kutudan hala biraz keyif aldım.

Hangi Kapları Kullanıyorsunuz?

Bu kaplar Pyrex tarafından yapılmıştır ve en sevdiğim yemek hazırlama kaplarıdır. Bölünmemiş olsalar da, tek bölme onları çok yönlü hale getirir. Ayrıca kapak basittir, yerine oturur ve kırılacak hareketli parçası yoktur. Aşağıdaki tarif kartının altında bu kaplara bir bağlantı var.

Peynir ve salam ile yığılmış bir kraker ile peynir tahtası öğle yemeği kutusunun havai görünümü.

Peynir Tahtası Öğle Yemeği Kutusu

Bu kolay, pişirmeden öğle yemeği fikri, dünyanın peynir severler için mükemmel! Cheese Board Lunch Box, lezzetli atıştırmalıklardan bir yemek yapar.

Yazar: Beth – Bütçe Baytları

Üst üste dizilmiş dört peynir tahtası öğle yemeği kutusu

 • 8. oz. peynir (2,12 dolar)
 • 4 oz. salam (1,99 $)
 • 20 kraker (0,74 dolar)
 • 16 kuru kayısı (1,40 dolar)
 • 1 Fincan ceviz (1,20 dolar)
 • Peyniri dilimleyin. 5 kraker setini üstü katlanır sandviç poşetlere veya mumlu kağıda sarın.

 • Peynirli salamı, sarılı krakerleri, kuru kayısıları ve cevizleri dört kaba paylaştırın. Yemeye hazır olana kadar veya beş güne kadar buzdolabında saklayın.

Burada tarif maliyetlerini nasıl hesapladığımızı görün.Pyrex cam yemek hazırlama kapları

hizmet: 1Kutukalori: 638.5kalorikarbonhidratlar: 24.63GProtein: 26.95GŞişman: 48.95GSodyum: 901mglif: 4.03G

Tam beslenme sorumluluk reddimizi buradan okuyun.

Bu Diğer Aşçı Olmayan Öğle Yemeği Fikirlerine Göz Atın:

Peynir Tahtası Öğle Yemeği Kutusu Nasıl Yapılır

Peynir tahtası öğle yemeği kutusu için malzeme paketleri

Bunlar, peynir tahtası öğle yemeği kutusu için kullandığım tüm malzemeler (hepsi ALDI’den). Siz dilediğiniz peynir veya kraker çeşitlerini kullanabilirsiniz. Keskin çedar seçtim ve bir kutu çeşitli kraker aldım. Başka öğeler için fikirlerin dahil edilmesini istiyorsanız, gönderinin başındaki listeyi kontrol edin.

Üst üste dizilmiş dört peynir tahtası öğle yemeği kutusu

Peyniri dilimleyin ve beş krakerden oluşan grupları bir sandviç torbasına veya mumlu kağıda sarın (krakerlerimi sarmayı atladım). Tüm malzemeleri dört kap arasında bölün.

Peynir tahtası öğle yemeği kutusunun dört cam kabı sendeledi

Peynir tahtası öğle yemeği kutularınızı yemeye hazır olana kadar veya beş güne kadar soğutun! Zevk almak!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *