Haftalık Yemek Planı 3.19.23 – WellPlated.com

free healthy meal plan for 3.19.2023

Haftalık bir yemek planı kullanarak, sizin ve ailenizin sağlıklı beslenme alışkanlıklarını sürdürmesini, yeni tarifler keşfetmesini ve nihayetinde — her hafta markette ve mutfakta zamandan (ve paradan!) tasarruf edin.

3.19.2023 için ücretsiz sağlıklı yemek planı

Bu Hafta Menüde:

Biliyor musun?

Hesap oluşturarak tarifleri ve yemek planlarını kaydedebilir, kişiselleştirmek ve hatta alışveriş listeleri yapmak?

Zaten kayıtlı? Giriş yapmak

Youtube videoları

Aşağıdaki koleksiyonu kaydettikten sonra, Kayıtlı koleksiyonlarınıza erişmek için buraya tıklayın!

Haftalık Yemek Planı

öğreticiler

Tarifler Nasıl Kaydedilir | Yemek Planı Nasıl Oluşturulur | Alışveriş Listeleri Nasıl Kullanılır | Hazır Yemek Planları Nasıl Özelleştirilir


Bakkal Maliyetleri

  • Tavuk ve Pilav Güveç: 12,45 Dolar
  • Fırında Karides Scampi ile Parmesan Mantarlı Kavrulmuş Spagetti Squash: 30.44 $
  • Kabak Tavada Kızartma: 9,79 Dolar
  • Sote Mantarlı Boğulmuş Domuz Pirzolası: $18.51
  • Balık ve cips: 7,79 dolar
  • Sağlıklı Çilekli Yulaf Ezmeli Barlar: 6,95 Dolar

Lütfen bakkal maliyetlerinin, tarifin porsiyon boyutuna ve yerel bir bakkalın malzeme fiyatlarına dayalı olarak yalnızca bir tahmin olduğunu unutmayın. Yukarıda oluşturulan alışveriş listesi, büyük olasılıkla elinizde bulunan baharatlar ve diğer kiler zımbaları gibi öğeleri içerir, bu nedenle bunları market tahmininin dışında bıraktık. Maliyetleri düşük tutmak ve market alışverişlerini düzene sokmak için yukarıda mavi renkle listelenen Öğün Planı Önerilerine bakın..

Kaydetmenin Daha Kolay Yolu

ÜCRETSİZ hizmetimiz ile tarifleri kaydedebilir, tarifleri değiştirebilir ve yemek planınızı özelleştirebilirsiniz! Buraya kaydolun ve bugün başlayın veya kayıtlı tariflerinizi görmek için giriş yapın. EĞLENCE!

Haftalık Öğün Planı Sıkça Sorulan Sorular

Haftalık Yemek Planlarını Almak İçin Nasıl Kaydolabilirim?

Haftalık Yemek Planlarımızı her Pazar doğrudan gelen kutunuza almak üzere kaydolmak için buraya tıklayın. Bunları tarif kutunuza kaydetmek için bir hesap oluşturmanız gerekecek.

Büyük Bir Ailem Var – Kaç Kişi İçin Planladığımı Ayarlayabilir miyim?

Evet! Haftalık Yemek Planlarımız 4 kişilik bir aile düşünülerek oluşturulmuştur.Bunu ailenizin ihtiyaçlarına uyacak şekilde ayarlamak için, porsiyon miktarlarını ayarlamak için her yemeğin altındaki “+” veya “-” sembollerine basmanız yeterlidir. Bunu yapmak, alışveriş listenizi de otomatik olarak güncelleyecektir. Ayrıca alışveriş listesinde porsiyon miktarlarını ayarlayabilirsiniz. Bu konuda yardım almak için öğreticiler için burayı tıklayın. Hala sıkışık? [email protected] adresinden bize ulaşın.

Daha Önce Kaydettiğim Tariflerime Nasıl Erişebilirim?

Tariflerinize buradan erişin veya site menü çubuğunda Tariflerim’e gidin.

Neden Yemek Planı Yapmalıyım?

diye sorarken yakaladın mı kendini “Akşam yemeğinde ne yemeliyiz?” haftada birkaç kez? Haftalık Yemek Planlarımızı kullanarak – daha fazlasını istemeyin! Kendiniz ve aileniz için yemek planlaması külfetli bir görev olabilir, bu yüzden yardım etmemize izin verin! Haftalık bir yemek planını takip ettiğinizde, yiyeceklerinizi düzene sokabilir, kalanları zamanında tüketebilir, sağlıklı (ama lezzetli!) yeme alışkanlıklarını sürdürebilir ve her hafta zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Bugün katılın ve en sevdiğiniz tarifleri kaydetmeye başlayın

En sevdiğiniz tarifleri kolayca kaydetmek ve ÜCRETSİZ yemek planlarına erişmek için bir hesap oluşturun.

Beni kaydet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *