Mikrodalgada Pirinç Krispie İkramları • Buharlı Mutfak Tarifleri Eşantiyonları

Rice krispie treats wrapped in parchment paper.

Başka birinin bundan hoşlanabileceğini mi düşünüyorsun? Sevgiyi Paylaş!

Bunun mümkün olduğunu biliyor muydunuz? Öyle! Mikrodalgada sadece beş dakikada Rice Krispie ikramlarını nasıl yapacağınızı öğrenin. Her seferinde yumuşak, sıcak, yapışkan mükemmellik.

Parşömen kağıdına sarılmış pirinç krispie ikramları.

Mikrodalgada Pirinç Krispie ikramları yapmak basit ve çok ödüllendirici. Sadece birkaç dakikada tatlı ihtiyacınızı gidermek için mükemmel bir tek kişilik ikramlık hazırlayabilirsiniz. Hatta bu tarifi kendiniz ve paylaşmak istediğiniz biri için ikiye katlayabilirsiniz!

Bu tarif çocuklarla yapmak için harika, dağınık değil, ocağı kullanmaktan daha güvenli ve hiç de uzun sürmüyor.Rice Krispie ikramları hiç bu kadar kolay olmamıştı, mikrodalgada büyük bir parti yapmak bile ayakta durmaktan daha hızlı. Bu ikramları geleneksel bir şekilde pişirmek için malzemelerinizi karıştırarak bir tencerenin üzerinde! Tadının ocak üstü versiyonundan daha iyi olduğunu bile iddia edebilirim!

Bu Mikrodalgada Pişmiş Krispie Tarifi Neden İşe Yarıyor?

 • Pirinç gevreği ikramları yapmanın en hızlı ve en kolay yolu.
 • Marshmallow’lar ocakta fazla pişmez.
 • Çocuklarla öğrenmek için harika bir tarif! Eğlenceli, basit ve bunu kendi başlarına yapabilecekler!
 • Sizin için mağazadan satın alınan Rice Krispie ikramlarından çok daha iyi bir seçenek. Fazladan çöp olmadan daha kaliteli malzemeler kullanabilirsiniz.

  Pirinç krispie ikramları için malzemeler.

Mikrodalga Pirinç Krispie İkramları için Malzemeler

  • Tuzsuz tereyağı
  • mini marshmallow
  • pirinç gevreği

Mikrodalgada Pirinç Krispie İkramları Nasıl Pişirilir

 1. Tereyağını ve mini marshmallowları mikrodalgaya uygun bir kaseye koyun ve mikrodalgada 30 saniye veya marshmallowlar kabarana kadar mikrodalgayı yüksekte tutun.
 2. Mikrodalgadan çıkarın ve hemen kaseye tahıl ekleyin ve karıştırın.
 3. Soğutun ve ikramlarınızı istediğiniz şekle sokmak için ellerinizi ve biraz parşömen kağıdını kullanın!

Mikrodalga pirinç krispie, bitter çikolata ile gezdirilir.

Rice Krispie Lezzet Çeşitlerini Tedavi Eder

İstediğiniz tahılı kullanın! Bu tarif, elinizde ne varsa mısır gevreği ile işe yarayacak, hatta eski usul uğur tılsımlarıyla denedik!

Sprinkles, çikolata parçaları, fıstık ezmesi kapları ve gerçekten sevdiğiniz diğer küçük şekerleri karıştırın. Bu, Krispie ikramlarınıza ekstra tatlı bir ısırık verecektir.

Rice Krispie ikramlarınızın üzerine çikolata, karamel veya Nutella gezdirin. Buzlanmayı ve sevdiğiniz herhangi bir fındık ezmesini yaymak için bir spatula da kullanabilirsiniz! Suçlu zevkim üstüne daha fazla hatmi tüyü yaymak – en iyisi!

Beyaz çikolata ile gezdirilmiş pirinç krispie ikramları.

SSS

Mikrodalga Pirinç Krispie İkramları Ne Kadar Sürer?

Bunlar hemen yenirse en iyisidir, ancak daha büyük bir parti yaparsanız, yaklaşık bir saat boyunca plastik ambalajla sarılabilirler. Bir saat sonra sertleşmeye başlarlar. Bu kesinlikle mikrodalga fırından çıkar çıkmaz, taze ve sıcak olarak tadına varılması gereken bir zevktir.

Mikrodalgada Tam Parti Yapabilir miyim?

Evet yapabilirsin! 9 × 13 “mikrodalga güvenli güveç kabı, 1/2 bardak tereyağı, 1 torba mini marshmallow ve 8-9 bardak mısır gevreği kullanın (ikramlarınızı ne kadar aşırı duygusal sevdiğinize bağlı olarak).
Lütfen tereyağı ve marshmallowları mikrodalgaya uygun kapta mikrodalgada yaklaşık 1 dakika veya marshmallowlar kabarana kadar eritin.Tahılları karıştırın ve güveç kabınıza sığacak şekilde düzleştirin.

Parşömen kağıdına sarılmış pirinç krispie ikramları.

Mikrodalgada Pirinç Krispie İkramları

Bu kolay, sıcak ve lezzetli Pirinç Krispie İkramlarını mikrodalgada sadece birkaç dakika içinde nasıl yapacağınızı öğrenin. Çocukluk ikramları basitleştirildi.

hazırlık zamanı 1 en azından

pişirme süresi 1 en azından

toplam zaman 2 dakika

Kurs tatlı

Yerel mutfak Amerikan

porsiyon 1

kalori 165 kalori

 • 1/2 yemek kaşığı Tuzsuz tereyağı
 • 1/2 Fincan mini marshmallow
 • 1/2 Fincan pirinç gevreği
 • Mikrodalgada Pirinç Krispie İkramları Nasıl Pişirilir

 • Tereyağını ve mini marshmallowları mikrodalgaya uygun bir kaseye koyun ve mikrodalgada 30 saniye veya marshmallowlar kabarana kadar mikrodalgayı yüksekte tutun.

 • Mikrodalgadan çıkarın ve hemen kaseye tahıl ekleyin ve karıştırın.

 • Soğutun ve ikramlarınızı istediğiniz şekle sokmak için ellerinizi ve biraz parşömen kağıdını kullanın!

hizmet: 1Gkalori: 165kalorikarbonhidratlar: 29GProtein: 1GŞişman: 6GDoymuş yağ: 4GTrans yağ: 1Gkolesterol: 15mgSodyum: 21mgPotasyum: 14mglif: 1GŞeker: 14GA vitamini: 175iç üniteKalsiyum: 3mgÜtü: 1mg

anahtar kelimeler Kolay Tarif, marshmallow, mikrodalga, mikrodalga tatlılar, mikrodalga tarifleri, pirinç gevreği, pirinç krispie ikramları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *