Ninja™ CREMi® içinde Çikolatalı Dondurulmuş Yoğurt

Chocolate Frozen Yogurt
Bu gönderi bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bilgilendirme politikamı okuyun.

Bu lezzetli Çikolatalı Dondurulmuş Yoğurdu haftanın herhangi bir gecesi sıfırdan çırpın! Üssünüzü hazırlayın, gece boyunca dondurun, işleyin ve tadını çıkarın!


Çikolatalı donmuş yoğurt

Ninja™ CREMi® ve Stonyfield Organik Yoğurt kullanarak sıfırdan lezzetli donmuş yoğurt yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bugün kızımın ve kocamın bayıldığı bu harika çikolatalı froyoyu paylaşıyorum! Farklı tatlarla uğraşırken iyi eğlenceler, ayrıca vanilyalı çikolata parçaları froyoyu ve harika bir yaban mersini versiyonunu da test ettim yakında paylaşacağım.

Çikolatalı donmuş yoğurt

Bu daha sağlıklı dondurulmuş ikramı yaratmak için Stonyfield Organic ve Ninja ile ortaklık kurdum. Bu tarifte ağır krema olmadığı için, daha kremsi bir kıvam vermek için Tam Sütlü Pürüzsüz ve Kremalı Sade Yoğurtlarını kullandım. Ben şeker alımıma dikkat ettiğim için monk meyveli tatlandırıcı kullandım ama siz tabii ki isterseniz şeker kamışı veya istediğiniz herhangi bir tatlandırıcıyı da kullanabilirsiniz.

Ninja CREAMi Hakkında

 • Ninja™ CREMi®, dakikalar içinde inanılmaz derecede pürüzsüz, kremsi bir doku oluşturmak için donmuş katı bazları tek bir düğmeye dokunarak dondurmaya, şerbetlere, milkshake’lere ve daha fazlasına dönüştürür.
 • Tek dokunuşlu programlar, donmuş bira bardağınızı tamamen tıraş etmek için hız, basınç ve zamanın mükemmel kombinasyonunu sağlar. Dondurma, Sorbe, Gelato, Milkshake, Smoothie Bowl, Lite Ice Cream ve Mix-in arasından seçim yapın.
 • Sadece üç kolay adım. Üssünüzü hazırlayın, gece boyunca dondurun, işleyin ve tadını çıkarın!
 • Daha fazla tarif fikri mi istiyorsunuz? Ninja’nın web sitesinde tonlarca ilham bulabilirsiniz.

Ninja Creami'de Çikolatalı Frozen Yoğurt

Çikolatalı Froyo TarifiÇikolatalı donmuş yoğurt

hazırlık: 15 dakika

Aşçı: 0 dakika

Dondurucu süresi: 1 yani

Toplam: 1 yani 15 dakika

Teslim olmak: 4 porsiyon

Hizmet boyutu: 1 /2 bardak

 • Büyük bir kapta yoğurt, keşiş meyvesi tatlandırıcı, kakao tozu, agav ve vanilya özünü eriyene kadar çırpın.

 • Birleştirmek için sütü çırpın.

 • Boş bir Creami bardağına dökün. Saklama kapağını bira bardağına yerleştirin ve 24 saat düz bir şekilde dondurun (açılı olmadığından emin olun).

 • Bira bardağını dondurucudan çıkarın ve kapağı çıkarın.

 • Kâseyi kılavuzda anlatıldığı gibi makineye monte edin ve DONDURMA’yı seçin.

 • İşlem bittiğinde açın ve ufalanan görünüyorsa makineye geri ekleyin ve yeniden döndürme düğmesine basın ve biraz daha işleyin.

 • Dondurmayı bira bardağından çıkarın ve hemen servis yapın.

 • En sevdiğiniz dondurma sosları ile süsleyin! Biraz çikolata şurubu, çırpılmış krema ve sprinkles ile gezdirilmesini seviyorum.

son adım:

Lütfen bir derecelendirme bırakın ve bu tarifi nasıl beğendiğinizi bize bildirmek için yorum yapın! Bu, işletmemizin gelişmesine ve sizin için ücretsiz, yüksek kaliteli tarifler sunmaya devam etmesine yardımcı olur.

hizmet: 1 /2 bardak, kalori: 88 kalori, karbonhidratlar: 20.5 G, Protein: 4 G, Şişman: 3.5 G, Doymuş yağ: 2 G, kolesterol: 11 mg, Sodyum: 54 mg, lif: 1 G, Şeker: 8.5 G

Açıklama: Bu gönderi Stonyfield ve Ninja Kitchen tarafından desteklenmektedir. Skinnytaste’i mümkün kılan markaları desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Tüm düşünceler bana ait

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *