Şanslı Tılsımlar | Tarif Eleştirmeni

Şanslı Tılsımlar | Tarif Eleştirmeni

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı oku.

Bu Lucky Charms ikramları, klasik pirinç krispie ikramına eğlenceli bir dokunuş ve her parçası hayal edebileceğiniz kadar sihirli bir şekilde lezzetli! Tatlılar, ancak saniyeler ve hatta üçte bir geri gelmeye devam edemeyecek kadar tatlı değiller. Her durum için mükemmel, renkli ve hızlı bir ikramdır.

Sadece iyi bir barı seviyorum. Bazen bir demet kap keki dondurma ya da bir demet kurabiye hamuru toplama zahmetinden geçmek istemiyorum. Barlar, kalabalığı her zaman memnun eden hızlı ve kolay bir tatlıdır. Harika bar tarifleri istiyorsanız, bu harika Cherry Pie Barları, bu lezzetli Neiman Marcus Barları ve bu Tuzlu Karamelli Tereyağlı Barları denemelisiniz.

Şanslı tılsımlar, parşömen kağıdının üstünde çubuklar halinde kesilir.

Lucky Charms Pirinç Çıtır İkramları

Yeni ve eğlenceli bir tatlı fikriniz tükendiyse, tam size göre bir şeyim var. Bu Lucky Charms ikramları o kadar eşsiz ve kesinlikle lezzetli ki, yeni tarifiniz olabilir. Onlar tıpkı bir pirinç krispie ikramı gibi ama daha eğlenceli ve lezzetli! Marshmallowları bir tencerede eritip mısır gevreğini yapışkan, şekerli, lezzetli bir karışım olana kadar içine atarak aynı şekilde yaparsınız. Bu çubukların en iyi yanı, pişirme gerektirmeyen, yapımı çok kolay bir tarif olmaları, ancak benzersiz ve farklı oldukları için herkes onlar hakkında konuşacak!

Scotcheroos’u kesinlikle seviyorum, onlar benim tüm zamanların suçlu zevklerimden biri. Çocuklarım, çok değil. Ne yazık ki, bir parti yaparsam, sonunda hepsini yerim (tadı harika ama kendimi o kadar da harika hissetmeme neden oluyor). Hızlı ve kolay bir tatlı istersem ve hepimiz kek yemekten yorulduysak, o zaman bu Lucky Charm ikramları benim en iyi arkadaşım. Onları çocuğumun okul partilerine ve şans eserine götürmeyi seviyorum. Her zaman bir anda yok olurlar!

İçindekiler

Herkes bundan daha kolay olamaz. Lucky Charms ikramları cennetten gönderilen tatlılardır çünkü kilerinizden her şeyi çıkarıp 10 dakikada bir araya getirebilirsiniz. Bu pirinç krispie ikramlarına daha fazla sihir eklemek için renkli mini şekerlemeler de kullanabilirsiniz. Beyaz çikolata parçaları veya tuzlu çubuk krakerler gibi lezzetli olacağını düşündüğünüz başka herhangi bir şeyi de bu tarife ekleyebilirsiniz. Tarif kartında aşağıdaki ölçüleri bulun.

 • Tereyağı: Bu, tuzlu tereyağı kullandığım tek zamanlardan biri. Bu tarif süper tatlıdır, bu nedenle tuz, tatlı tatları dengelemek için uzun bir yol kat eder. Tuzsuz tereyağı kullanmak isterseniz 1 çay kaşığı kadar tuz ekleyin.
 • Mini şekerlemeler: Bunlar sihrin gerçekleşmesini sağlayan şeylerdir. Daha renkli bir ikram istiyorsanız, gökkuşağı şekerlemelerini alın.
 • Vanilya Özü: Bu, lezzete biraz daha derinlik katar ve sadece tatlılıktan daha fazla lezzetin ortaya çıkmasına yardımcı olur.
 • Lucky Charms Tahıl: Sihir yapılan yer burasıdır. Pirinç çıtır ikramları yerine uğur tılsımı kullanacaksınız.
Tereyağı ve şekerlemelerin nasıl eritileceğini gösteren fotoğrafları işleyin, ardından mısır gevreğini ekleyin.

Lucky Charms Marshmallow İkramları Tarifi

Sadece tereyağını eritin, marshmallow ekleyin, ardından şanslı tılsımlar ve etraftaki en iyi Lucky Charms ikramlarına sahipsiniz. İkramları bastırmak için bir fırın tepsisine ihtiyacınız olacak. Bunu daha sonra kolay saklama için kapaklı olarak seviyorum. Karışım hala oldukça sıcak olacağından kauçuk bir spatula kullanmayı seviyorum. Hatta mağazadan bir granola bar kalıbı alıp atıştırmak için mükemmel olan lezzetli tahıl barları bile yapabilirsiniz!

 1. hazırlık: Parşömen kağıdı ile 9×9 tepsiyi hizalayın. Parşömen kağıdını hafifçe yağlayın ve bir kenara koyun.
 2. Marshmallowları eritin: Büyük bir tencereye tereyağını ekleyin ve orta ateşte eriyene kadar pişirin. Marshmallowların 1 su bardağı hariç hepsini ekleyin ve sürekli karıştırarak eriyene kadar pişirmeye devam edin.
 3. Vanilya ve mısır gevreğini ekleyin: Eridikten sonra ocaktan alın ve vanilya özünü ekleyin. Mısır gevreğini ve kalan marshmallow fincanını karıştırın.
 4. Tavaya koyun: Karışımı hazırlanan tavaya dökün ve hafifçe bastırın.
 5. Eğlence: Kesmek ve servis yapmak için tavadan çıkarmadan önce ikramların tamamen soğumasını bekleyin.
Uğur tılsımı ikramlarının üstten görünümü.

Lucky Charms İkramları Yapmanın İpuçları

Bu Lucky Charms ikramları tarifinde gerçekten hiçbir şey yok. Yanlış anlayamazsın! İşte bu tarifi kendinize ait yapmak için birkaç fikir.

 • Düşük ısı: Isıyı orta veya daha düşük tutun. Marshmallowları yüksek ateşte pişirirseniz daha hızlı eriyecekler ama çok fazla ısınacaklar ve sonunda ısırılması zor, sert ikramlar alacaksınız.
 • Renk Ekle: Daha fazla eğlence için klasik beyaz olanlar yerine renkli mini marshmallow kullanın.
 • Sert Basmayın: Karışımı tavaya eklerken YUMUŞAK tuşuna basın. Bu, ikramların yoğun ve sert yerine hafif ve çiğnenebilir olmasına yardımcı olacaktır. Marshmallow’u sıktığınızda yapışmasını önlemek için ellerinize biraz pişirme spreyi sıkabilirsiniz.

Mısır gevreği çubuklarını ayıran bir el.

Artıkları Depolamak

Oh, seni ne kadar seviyorum Lucky Charms ikramları. Harika yemek artıkları yapıyorsun! Doğru yaptığınız sürece neredeyse bir hafta boyunca sertleşmeden saklanırlar. Artıkları nasıl saklayacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 • Tezgahın üzerinde: Kalan Lucky Charms ikramları en iyi oda sıcaklığında hava geçirmez bir kapta saklanır. Bayatlamaya başlamadan önce 3-5 gün dayanırlar.


 • Parşömen kağıdı ile 9×9 tepsiyi hizalayın. Parşömen kağıdını hafifçe yağlayın ve bir kenara koyun.

 • Büyük bir tencereye tereyağını ekleyin ve orta ateşte eriyene kadar pişirin. Marshmallowların 1 su bardağı hariç hepsini ekleyin ve sürekli karıştırarak eriyene kadar pişirmeye devam edin.

 • Eridikten sonra ocaktan alın ve vanilya özünü ekleyin. Mısır gevreğini ve kalan marshmallow fincanını karıştırın.

 • Karışımı hazırlanan tavaya dökün ve hafifçe bastırın.

 • Kesmek ve servis yapmak için tavadan çıkarmadan önce ikramların tamamen soğumasını bekleyin.hizmet: 9

kalori237kalori (%12)karbonhidratlar45G (%15)protein2G (%4)Yağ6G (%9)Doymuş yağ3G (%15)Doymamış yağ1Gtekli doymamış yağ2GTrans yağ0.2Gkolesterol13mg (%4)sodyum221mg (%9)Potasyum57mg (%2)lif1G (%4)Şeker27G (%30)A vitamini833iç ünite (%17)C vitamini6mg (%7)kalsiyum107mg (%11)Ütü5mg (%28)

Tüm beslenme bilgileri, üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına düşen porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs tatlı

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelimeler uğurlu ikramlar, fırınsız tatlı, pirinç krispie ikram tarifleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *