Tavuk Fajita Folyo Paketleri (açık havada veya evde!) ⋆ 100 Günlük Gerçek Gıda

Tavuk Fajita Folyo Paketleri (açık havada veya evde!) ⋆ 100 Günlük Gerçek Gıda

Bu Tavuk Fajita Folyo Paketleri kamp yapmak için mükemmeldir, ancak fırında veya arka bahçenizdeki ateş çukurunda da kolayca yapılabilir.

↓ Tarife Git

Bu yaz dışarıda çok zaman geçirdik ki bunu seviyorum ama bu aynı zamanda vahşi doğada yiyebileceğimiz daha fazla yemek fikrine ihtiyacımız olduğu anlamına geliyor! Yine de açık havada yaşayan biri olmasanız bile, bu Tavuk Fajita Folyo Paketleri gibi folyo paketler, evinizdeki fırında veya arka bahçenizdeki ateş çukurunda pişirebileceğiniz harika bir hazırlık yemeğidir!

Öne Çıkan Yorum

Bu ŞAŞIRTICIydı! Tavuk dahil her şey çok yumuşaktı ve 3 yaşındaki çocuğum buna bayıldı!

– Cassandra


Akşam yemeği zamanı geldiğinde hazırlıklı bir yemeği SEVİYORUM… akşamın tadını çıkarabilmek için tüm işleri önceden hallettiğim için her zaman “önceki halime” teşekkür ediyorum! Ve bunun temizliği o kadar az ki, işleri bu kadar kolaylaştırdığın için gerçekten mutlu olacaksın.

Alüminyum Folyo İle Pişirmek Güvenli mi?

Ne zaman bir folyo paket tarifi eklesem bu soruyu alıyorum. Endişe duyanlar için, pişirmeden önce yemeğinizle folyo arasına bir kat parşömen kağıdı koymanızı öneririm. Neden ara sıra folyo ile yemek pişirmenin uygun olduğunu düşündüğümüz hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için bu bilimsel makaleyi faydalı bulabilirsiniz.

Tezgahın üzerinde duran alüminyum folyo içinde dört tavuk fajita folyo paketi kamp ateşinde pişmeye hazırlanıyor.
Pişirilmeye hazır folyo paketler

Folyo Paketleri Fırında Pişirebilir misiniz?

Evet! Bunların veya diğer çeşitlerin Tavuk Fajita Folyo Paketlerinin tadını çıkarmak için bir kamp ateşine veya ızgaraya ihtiyacınız yok. Bunları fırında 400 derece F’de yaklaşık 30-40 dakika veya tavuk tamamen pişene kadar kolayca pişirin.

Açık Kamp Maceralarımız

Geçenlerde bu Tavuk Fajita Folyo Paketlerini, kızlar ve arkadaşlarıyla birlikte bir kürek kamp gezisinde çok beğendik. Bizimle birlikte nehirde kürek çekerek harika bir iş çıkaran dört gençle 24 saatlik iPhone ücretsiz bir maceraydı!

Kuzey Carolina'da bir nehirde kayak yapan iki kişi.
New River’da yüzen

İki gün ve bir gece için ihtiyacımız olan her şeyi topladık ve NC’deki en sevdiğimiz yerlerden biri olan, yalnızca teknelerin girebildiği bir kamp alanına gittik. Dört çocuk da ağaçlardaki hamaklarda uyudu (etraflarında böcek ağları vardı) ve yolculukta gerçekten çok eğlendiler!

Kuzey Carolina'nın vahşi doğasında ağaçlara bağlı hamaklarda takılan iki genç.
Sadece takılıyoruz…

Dört aç genci doyurma konusunda biraz gergindim, ama getirdiğimiz tüm ekstra atıştırmalıklar ve doyurucu yiyeceklerle gayet iyi çalıştı.

Kuzey Carolina'da nehrin kıyısında dört kano dizilmiş.
Serinlemek için mola vermek

Ve işte herkesin yuttuğu yemek paketlerini böyle yaptım. Bunları kesinlikle tekrar yapacağım … süper kolay, doyurucu ve güzel!

Diğer Favori Kamp Yemek Tarifleri

Kamp yapmayı seviyor ama yanınıza ne alacağınızdan emin değilseniz, size yardımcı olabiliriz. Bir sonraki açık hava maceranızda yanınıza almak için mükemmel, işte kampa götürmek için en sevdiğimiz yiyeceklerden bazıları:

Bu yaz hangi açık hava aktivitelerini yaptınız?

Kuzey Carolina'da bir kamp alanında vahşi doğada yürüyen adam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *