Yavaş Tencere Melek Tavuk Tarifi

Yavaş Tencere Melek Tavuk Tarifi

Bu web sitesi, size tarifler sunabilmemiz için bağlı kuruluş bağlantıları ve reklamlar içerebilir. Gizlilik politikamı oku.

Yavaş pişirilmiş melek tavuğu, ailenizin her zaman isteyeceği hızlı ve kolay bir hafta içi akşam yemeğidir! Kremsi İtalyan aromalı bir sosta pişirilen ve melek kılı makarna yatağında servis edilen yumuşak tavuk.

Güveçte atıp günüme devam edebileceğim yavaş pişirilen yemekleri seviyorum! Tavuğu ne zaman yavaş pişirsem, çok sulu çıkıyor ve mükemmel bir şekilde parçalanıyor. Bu yavaş pişirilen melek tavuğu bana diğer en sevdiğim güveç tariflerimden birkaçını hatırlatıyor. Bu Olive Garden tavuklu makarna tarifini ve yavaş ocakta çıtır tavuğu da denemelisiniz, ancak yavaş pişiricide çorba her zaman benim favorimdir.

Beyaz benekli bir kasede melek tavuğunun üst görüntüsü. Melek kılı makarna kaseye konulan çatala sarılır. Kasenin yanında gri bir mutfak havlusu var.

Yavaş Pişirilen Melek Tavuğu Nedir?

Bu yavaş pişirilen melek tavuğu kolayca yeni favori yemeğiniz olacak! Krem peynir, kremalı tavuk çorbası ve tereyağı, tavuğunuzun bütün gün pişirmesi için en inanılmaz kremalı sosu yapar. İtalyan baharatlarından gelen lezzetli tatlar bu yemeği unutulmaz kılıyor!

Bu tarifle ilgili en sevdiğim şey, bir araya getirilmesinin sadece 5 dakika sürmesi! Sonra bütün gün yemek yapar ve sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz! Biraz brokoli, yeşil fasulye veya biraz sarımsaklı ekmekle servis yapın ve hatırlamanız gereken bir yemeğiniz olur! Çocuklarım bu tarifi o kadar çok seviyorlar ki, doğrudan güveçten yemek istiyorlar! Devam et ve bir şans ver! Siz ve aileniz buna bayılacaksınız!

Slow Cooker Angel Chicken için Malzemeler

Bu tarif sadece bulması kolay 8 malzeme kullanıyor! Ama en iyi yanı, bir araya getirmenin 5 dakika sürmesidir. Ben yapmaya hazır olana kadar malzemelerin kilerde ve buzdolabında saklanmasını seviyorum. Bu yoğun geceler için önceden planlamak için gerçekten en iyi öğünlerden biri. Kesin içerik ölçümlerinin bir listesi için aşağıdaki tarif kartına bakın.

 • Kemiksiz Derisiz Tavuk Göğsü: Bu tarif için taze kemiksiz, derisiz tavuk göğsü kullanın.
 • Krem peynir: Krem peynirli her şey ŞAŞIRTICI! Sosu çok kremsi ve lezzetli yapar.
 • Tereyağı: Çünkü her şey tereyağıyla daha güzel.
 • kremalı tavuk çorbası: Kremalı sosun lezzeti ve püf noktası!
 • Sarımsak: Bu yemeğe harika bir lezzet katıyor.
 • Tavuk suyu: Tavuk suyu, tüm malzemeleri bir araya getirmeye ve nem eklemeye yardımcı olur.
 • Kuru İtalyan Sosu Karışımı: Şişelenmiş değil, kuru pansuman karışımını aldığınızdan emin olun. Bu yemeğe EN İYİ lezzeti katar.
 • Melek Saçlı Makarna: Servis yapmadan hemen önce makarnayı pişirin! Melek saçlı makarnayı çok hızlı pişirdiği için seviyorum. Ayrıca pilav veya patates üzerinde servis edebilirsiniz!

Haydi Yavaş Tencerede Melek Tavuğu Yapalım

Bu crockpot melek tavuğu tarifi gerçekten hazırla ve unut türünden bir yemek! Güne başlamadan önce yavaş pişiriciye koymak çok kolay. Sonra eve gittiğinizde aileniz için hazır! Denemen için sabırsızlanıyorum!

 1. Yavaş Pişiriciye Tavuk Ekleyin: Yavaş pişiricinin dibine tavuk göğüslerini yerleştirin. İsterseniz yavaş pişiren bir astar kullanın.
 2. Bileşenleri birleştirin: Büyük bir kapta krem ​​peynir, tereyağı, kremalı tavuk çorbası, sarımsak, tavuk suyu ve kuru İtalyan sos karışımını birleştirin. Tüm malzemelerinizi birlikte karıştırmak için çırpın veya bir elektrikli el mikseri kullanın.
 3. Tavukların Üzerine Dökün: Karışımı tavukların üzerine dökün.
 4. Aşçı: Yavaş pişiriciyi kapakla kapatın, ardından 6 saat kısık veya 4 saat yüksek pişirin.
 5. Makarna pişirin: Melek saçlı makarnayı paketteki talimatlara göre pişirin.
 6. Tavuk Parçalayın ve Servis Edin: Tavuğu parçalayın ve melek kılı makarnanın üzerinde servis yapın. Taze maydanoz ve pul biberle süslemeyi seviyorum!
İlk fotoğraf, gri bir tezgah üzerine yerleştirilmiş yavaş pişirilen melek tavuğu için malzemeler. İkinci fotoğraf geniş bir kapta çırpma teli ile karıştırılan sos malzemeleri. Üçüncü fotoğraf, pişirmeden önce güveçteki tavuk ve sos karışımı. Dördüncü fotoğraf, güveçte pişmiş tavuğu parçalayan iki çatal.

Crockpot ile Yemek Pişirmenin İpuçları

Bir güveç kullanmak kolaydır, ancak bu ipuçlarını deneyin ve bir tencereyle bile yemek pişirmenizi sağlayacaktır. Daha kolay! Bir daha asla ocağınızda yemek pişirmeye geri dönemeyebilirsiniz! Bu yavaş pişirilen melek tavuğu, başlamak için mükemmel bir yer!

 • Kapağı AÇIK tutun: Kapağı açıp yemeğinizi kontrol etmenin cazip geldiğini biliyorum! Ancak bir güveç kabı, kapak AÇIK durumdayken işini yapmak üzere tasarlanmıştır. Kapağı kapalı tutun ve birikmiş olan tüm ısının dışarı çıkmasına izin vermeyin! Sadece camdan bakın ve tarifinize güvenin!
 • Crockpot’unuzu Önceden Isıtın: Birçok insan bunu yapmaz ve gerçekten her zaman atılması gereken bir adımdır. Yemeğinizi içine koymayı planlamadan yaklaşık 20 dakika önce güveç tencerenizi doğru ayara getirin. Yemeğinizi hazırlarken açabilirsiniz!
 • Püskürtün: Yavaş pişiricinize yemeğinizi koymadan önce pişirme spreyi sıkarsanız, temizliğiniz çok daha kolay olacaktır! Bu, yemeğinizin kenarlara yapışmamasına yardımcı olur. İnan bana, daha sonra yaptığın için takdir edeceğin kolay bir adım!

Siyah güveç tenceresinde pişirilmiş yavaş pişirilmiş melek tavuğunun üst görünümünü kapatın. En üste taze maydanoz süslenir.

Artıklar Nasıl Saklanır?

Bu yavaş pişirilen melek tavuğun ilk gün tadı güzel olduğunu düşünüyorsanız, artıkları deneyene kadar bekleyin. ÇOK İYİ ve ertesi gün öğle yemeği için çok mükemmeller. Çocuklarım yemek artıkları için kavga ediyor!

 • Buzdolabında: Melek tavuğu soğuduktan sonra hava geçirmez bir kaba buzdolabınıza koyabilirsiniz. 3 güne kadar sürecek.
 • Yeniden Isıtmak için: Artık tavuğu mikrodalgada güvenli bir kapta mikrodalgada tekrar ısıtın. 1-2 dakika veya iyice ısınana kadar pişirin.

Beyaz benekli bir kapta kaplanmış yavaş pişirilen melek makarnasının yakın plan fotoğrafı. Üzerine maydanoz ve kırmızı pul biber serpiştirilmiş kasede bir çatal var.


 • Yavaş pişiricinin dibine tavuk göğüslerini yerleştirin.

 • Büyük bir kapta krem ​​peynir, tereyağı, kremalı tavuk çorbası, sarımsak, tavuk suyu ve kuru İtalyan sos karışımını birleştirin. Tüm malzemelerinizi birlikte karıştırmak için çırpın veya bir elektrikli el mikseri kullanın.

 • Karışımı tavukların üzerine dökün.

 • Yavaş pişiriciyi kapakla kapatın, ardından 6 saat kısık veya 4 saat yüksek pişirin.

 • Melek saçlı makarnayı paketteki talimatlara göre pişirin.

 • Tavuğu parçalayın ve melek kılı makarnanın üzerinde servis yapın.hizmet: 4

kalori834kalori (%42)karbonhidratlar63G (%21)protein51G (%102)Şişman41G (%63)Doymuş yağ21G (%105)Doymamış yağ3Gtekli doymamış yağ11GTrans yağ0,5Gkolesterol204mg (%68)sodyum1277mg (%53)Potasyum923mg (%26)lif2G (% 8)Şeker5G (%6)A vitamini1307iç ünite (%26)C vitamini3mg (%4)kalsiyum99mg (%10)Ütü3mg (%17)

Tüm beslenme bilgileri, üçüncü taraf hesaplamalarına dayanmaktadır ve yalnızca bir tahmindir. Her tarif ve besin değeri, kullandığınız markalara, ölçüm yöntemlerine ve hane başına düşen porsiyon boyutlarına bağlı olarak değişecektir.

Kurs akşam yemegi

Yerel mutfak Amerikan

anahtar kelimeler kolay, kolay tarif, yavaş pişiren melek tavuk tarifi, yavaş pişiren melek tavuk tarifi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *